Welcome, visitor! [ Login

 

Birecik Doyumsuz Escort Bayan Feride

  • Tarafından: 5 Haziran 2020 15:55

Kız arkadaşım bu makaleyi okuduktan sonra beni canlandıracak, ancak üç yıl önce düşüncelerimin sosyal konulardaki tahıllara karşı gittiğini öğrendi. Nihayet aylarda söylentiler bana kilit limonlu turta (en sevdiğim!) Üzerinden soran bir arkadaş tarafından başlatıldı “Bir kişi size her şeyi verebilir mi?” Hissal olarak tatmin olduğunu hissettiği, ancak cinsel olarak eksik olduğu bir ilişkide sıkıştı.

Şimdi benim cevabım buydu ve bu bir danışman, eğitmen veya öğrenci gibi değil – çünkü “hayatın her seviyesinde bir süreklilik var … yani …” diyerek tamamen güvenli ve tarafsız bir duruş sergileyeceğim. Fakat sadece benim gibi düşünmüyorum. Her zaman bir kişiden ilişkinin tüm seviyelerinde uyumlu olmasını istemenin çok baskı olduğunu hissettim. İşinizi ve beklentilerinizi hayal edin! Bununla birlikte, kişisel olarak bağlılıkla mücadele ediyorum ve bir insanla birlikte olma kavramıyla sonsuza dek zorlanıyorum. Buna ek olarak, niyetim, kalıcı bir ortaklığa inanan kız arkadaşım gibi ölü sert romantikleri rahatsız etmek değil. “İçten bir ilişkiye gerçekten ne koyabiliriz?”

21 yaşındayken evlat edinen anneme, özellikle evlilik on yılında, aynı anda birden fazla kişiyi sevip sevmediğini soruyorum. “Çekim, kontrol edemediğimiz kimyasal bir deneyimdir, ancak onunla yaptığımız şey başka bir konudur” dedi. Bana ilk kez hayattaki insanların her zaman başkaları tarafından çekileceğini söyleyecekti, ama bunun üzerinde nasıl davranmaya karar verdiğimiz konusunda bir seçim oldu.

Öte yandan annem, insanların her kural için çok sayıda istisna olduğunu vurgulasa da, insanların yaşam için bir ilişki için inşa edilmediklerini söyledi. Dünya küçüldükçe ve bilgi çok daha hızlı aktıkça, insanların daha çok yönlü ve ilginç hale geldiğini düşünüyorum. Aynı anda başka ya da daha fazla insana ilgi duymamak çok zordur.

Kız arkadaşım buna bir hastalık diyor, bu da beni güldürüyor. Ani fazla kişiye (ben dahil) ilgi duyan insanları seks takıntılı ve aşık bir lezbiyen olarak tanımlıyor. Ve bazılarımız için bu doğru, ama bence bazen masum, kasıtsız ve şehvet temelli gerçek bir LESBIAL LOVE DRIVE var. Nihayetuçta, büyük bir büyükşehir şehrinde yaşamıyorsanız, lezbiyen topluluk küçük olma eğilimindedir ve Yakınlık Yasası, başkalarıyla ne kadar çok zaman geçirirseniz, onlardan etkilenme olasılığınızın o kadar yüksek olduğunu söyler.

Soru, bunun hile veya yanlış davranış olup olmadığıdır. Yanıt sizin niyetlerinizdedir. Yalınce potun tutkusunu uyandırmak için birini arıyorsanız veya lezbiyen tahtakurularından biri olduğunuzdan (kesinlikle bir yargıya sahip olmadığım için biriyim!), Veya her zaman sahip olamayacağınız şeyi istiyorsanız … … evet o zaman lezbiyen aşk üçgeninde başka bir kadına ilgi duymaktan daha fazlası olabilir.

İnsanlar bana daha önce birden fazla kişiye ilgi duyduklarında, genellikle bir aşk gibi geldiğini söylemişti. Ve gerçek şu ki, beyin kimyasalları ilk çekim aşamasında karışmaya başladığında, yüksek de olabilirsiniz. O kişi olmadan yaşayamayacağımızı ve mutlu olmalarına ihtiyacımız olduğunu düşünüyoruz. Seks hayatlarımızın daha iyi olduğunu ve kendimize daha güvende hissetmeye başlıyoruz. Bir partnerle kaybettiğimizi hissettiğimiz tutku ve zehirlenme, başka bir kadın tutuşturur. Fakat tanıdığın biri sarhoşken iyi bir seçim yaptığında – şehvet yüzünden bile olsa.

Temasniz açıksa ve her ikiniz de bir sorun değil daha fazla insanla tanışmayı, sevmeyi veya uyuyabilmeyi kabul ettiyseniz (ve her ikinizin de güvenli seks uyguladığınızdan ve düzenli olarak test edildiğinizden emin olun). Ancak bu nadirdir ve genellikle eşit bir durum değildir. Birisi genellikle dışarıda bırakılır veya kullanılır /

Yemekk Lezbiyen Üçgeni’ndeyseniz ne yapmalısınız? Muhtemelen bir adım geri çekilmeli ve şu anda hayatınızda neler olduğunu görmelisiniz ve unutmayın:

1. Sevginin güdüsü yoktur – arzu, seks ya da tutku gibi bir şey mi arıyorsunuz? Bir başkasını yaralarken kazanır veya bundan yararlanırsanız, dahil olduğunuz kişilere saygı veya bağlılık yoktur.

2. Sevginin hiçbir ödülü yoktur, bir bağlılık armağanı vardır. Kendinizin yarısını bir başkasına verirseniz, tamamen başka birini isteyemezsiniz.

3. Sevgi Gerektirmez ya da Beklemez – “Ben İSTİYORUM” düşüncesindeyseniz ve partnerinizi olmadığı bir şey olmaya itiyorsanız, partnerinizi ideal benlik olarak sevemezsiniz.

4. Fantezinin nadiren gerçeklikle eşleştiğini unutmayın. Eşinizle ilgili sorunlarınız varsa, işleriniz yine de başka ilişkilere girecektir ve diğer taraftaki lezzie her zaman daha yeşil değildir!

Günün sonunda, eşiniz veya başka bir kadın için duygularınız hakkında çok kırılmışsanız, kendiniz için biraz zaman ayırın, belki de neyi takip ettiğinizi bulmanıza yardımcı olacak biriyle birlikte bulunmayın. Sizi rahatsız eden ilişki sorunları hakkında fikir sahibi olmanıza yardımcı olacak bir terapistten yardım isteyin. Gerçek bir bağlantı varsa, sadece iyi ve sağlıklı kararlar vermeye çalıştığınız için ortadan kalkmaz – sizin için neyin doğru olduğunu öğrenmek için kendinize güvenin.

“… Plan, bizim yüzümüzden değil, bize rağmen olacak.” Ezgi Beattie

Alex karydi ~ bu lezbiyen guru

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply