Welcome, visitor! [ Login

 

Birecik Elit Escort Bayan Sevgi

  • Tarafından: 11 Haziran 2020 15:55
  • Süresi: This ad has expired

Geç bir çiçekçi hayatım boyunca gerçekten bilemez mi?

Konutet. En yaygın senaryoda, geç bloomer evlidir ve topluluğu ile yakından ilişkilidir. Fakat aynı zamanda bekarlar da oluyor.

Yaklaşan süreci başlatmaya yardımcı olan şey, onu rahat küçük nişinden çıkaran bir şeyin değişmesidir. Belki yeni bir işe girer veya bir gruba veya komiteye katılır.

Bu değişiklik onu birçok farklı kadının yoluna sokuyor ve sonunda hayran olduğu birini buluyor. Ona Katalizör (TC) diyelim.

Eğer işte ise, TC’nin yöneticisi veya çoğu zaman orada olduğu gibi yakın bir şekilde çalıştığı biri olabilir.

Bu sık sık temas, onun daha da hayran olmasına neden olur. Belki de görünüşü hakkında daha fazla ilgilenmeye ve sözlerini ve eylemlerini dikkatlice düşünmeye başlar çünkü yeni arkadaşının onu iyi düşünmesini ister.

Birlikte çok fazla zaman geçirdikleri için yakınlaşıyorlar.

TC’deyken havanın canlı ve canlı göründüğünü fark etti mi? Onunla gülmek günün diğer kısımlarından daha mı eğlenceli? TC’nin kendisi için ne kadar önemli olduğunu fark ediyor mu?

İlk değil. Ancak TC hakkında çok şey düşündüğünün farkında. Ve arkadaşını veya haftalık komite toplantısının en eğlenceli kısmını görmenin, yarı zamanlı işiyle ilgili en iyi şey olduğunu fark edebilir.

Nihayetunda kendisine TC’yi ezdiği görülür.

Fakat bu gelme zamanı değil! Noktaları birleştirmesi biraz zaman alabilir. Gerçekten çok güçlü bir arkadaşlık olduğu sürece ciddiye almayabilir. Fakat son olarak, CW ile ilgili cinsel düşüncelerin farkına varacak ve o zaman arkadaşlık alanının dışında bir şey olması için ona başlayacak.

İşte o an kendine gelmeye başladı.

Midlife’ta ortaya çıkacak zorluklar

1) Fertsel lezbiyenler Prens Charming efsanesini ve bir erkekle koridorda bir yürüyüşü bırakmak zorunda. Konutli lezbiyenler için, evlilikle çalışmanın onları tekrar mutlu edecek olan yanılsamasını ortadan kaldırabilirler.

2) Yaygın ve gerçekçi bir korku, toplumun reddedeceğidir. Geç olgunlaşan kişi şimdiye kadar “her şeyi doğru yaptıysa”, geleneksel evlilik, iki çocuk, bir ev ve bir köpek, farklı olmaya cesaret etmek korkunç bir öneridir.

3) Aileleri bilmiyorsa, daha da büyük bir meydan okuma olabilir. Aile üyelerinin nasıl tepki vereceğine dair endişeler geç çiçek açanları sessiz tutar.

4) Açık olmayan ve kabul etmeyen kiliselerde faaliyet gösteriyorlarsa, bu karşılaşabilecekleri başka bir engeldir.

Listing ID: 5855ee4f7f109940

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply