Welcome, visitor! [ Login

 

akçakale azgın escort ülkü

  • Tarafından: 21 Mayıs 2020 23:00

Giriş

Eşcinsel erkekler olarak, bu homofobik toplumda başka bir erkeğe gerçek aşkı bulmakla gelen tüm zorluklarla mücadele ettiniz ve katlandınız, ama başardınız! Bayını buldun Sağ! Şimdi ne olacak ?!

Eşcinsel erkekler olarak sadece başka bir erkeğe nasıl gidileceğine dair eğitim veya rehberlik almadık, aynı zamanda sağlıklı ve samimi bir ortaklık sürdürmek için eğitim kılavuzunu da almadık

ideal adamımızı bulduğumuzda ve onunla bir taahhütte bulunmaya karar verdiğimizde onunla. Eşcinsel ortaklıklar çok ödüllendirici ve tatmin edici olabilir, ancak başarılı büyümelerini ve yakınlıklarını teşvik etmek için bilinçli çaba ve dikkat gerektirirler. Yemekağıda, eşcinsel çiftlerin ilişkilerini takip etmek için hızlı bir referans kılavuzu olarak kullanabileceği kısa bir ipucu listesi bulunmaktadır. Bu noktaları düşünün ve ilişkinizi sağlam altın yapmak için sağlam bir temele sahip olacaksınız!

Münasebet başarı ipuçları

1. Bütün duygusal ihtiyaçlarınızı partnerinize koymaktan kaçının.

Kendi bireysel kimliğinizi geliştirin ve bu deneyimler sayesinde ilişkinizi zenginleştireceksiniz.

2. Uzun süredir birlikte olsanız bile, partnerinizin ihtiyaçlarınızın ne olduğunu bilmesini asla beklemeyin. Hafıza okuma ve varsayımlar sadece yanlış anlamalara ve olası çatışmalara yol açar. Kendine güvenmeyi ve doğrudan ne istediğini sor.

3. Münasebetnin nasıl gittiğini ve sizin ve partnerinizin ne kadar mutlu olduğunu görmek için partnerinizle düzenli olarak görüşün. Bu, iletişim kanallarını açık tutar ve işler çok yanlış yönlendirilmeden önce ilişkiyi yenilemeye, pozitifliği güçlendirmeye ve dikkat edilmesi gereken alanları keşfetmeye yardımcı olabilir.

4. Münasebet gelişimi karakteristiği, çoğu çift balayı aşamasında “yüksek” bir ilişki başlangıcında ilk çıkmaya başladığı zaman yaşanan bir azalma var. Bu normaldir ve endişelenmeniz için bir neden değildir, çünkü mutlaka yanlış bir şey vardır. Bu olduğunda, ilişkilerinizde ve cinsel yaşamınızda şeyleri renklendirmek için daha fazla yaratıcılık ve canlılık kazanmaya çalışırsınız. Eşinizi şaşırtın. Kendiliğinden ve eğlenceli olun. Onun için ne kadar özel ve önemli olduğunu görmesini sağlayın.

5. Münasebetnizde oynadığınız roller ile ilgili memnuniyetinizi inceleyin. Eşcinsel ilişkilerin gerçek bir avantajı, yaşam rolleri ile esnek olabilme ve genellikle heteroseksüel ilişkilerde bulunan geleneksel cinsiyet rolü stereotiplerine atıfta bulunmamaktır. Bu rolleri ve görevleri eşinizle açıkça ve özgürce görüşün ve bu karar almada güç ve yetenek alanlarını tanıyın.

6. Anlaşmazlıkların, daha sonra pişman olan şeylerin söylenebileceği çirkin sözel mücadelelere dönüşmesine izin vermeyin. Temel öfke yönetimi ilkelerini öğrenin ve verimsiz öfkeyi uzaklaştırmak için ne zaman “Zaman Yemekımı” olarak adlandırılacağını bilin. Ayrıca, sorunların barışçıl bir şekilde çözülebilmesi için soğutma döneminden sonra nasıl yeniden etkileşime girileceğini öğrenin.

7. Yetki, irade, makbuz notları vb. İç olmak üzere özel ilişkinize uyan gerekli yasal belgeleri almak için bir avukattan yardım alarak ilişkinizi yasal olarak koruyun. Bu tür şeylerle önceden planlama yapmak, her birinizin sendikanızı bir şeyin tehlikeye düşürmesi durumunda halledilir.

8. Yaşamın canlılığının ilişkinizden uzaklaşmasına izin vermeyin. Bir çift olarak iş, yalnız zaman, arkadaşlar, aile ve zaman arasında bir denge bulun. “Randevu Gecesi” ni yaşam tarzınızın düzenli bir parçası haline getirin. Birbirinizi asla kabul edilmeyin ve takım olduğunuzu unutmayın.

© 2004 Mu-Yap

Bu makaleyi e-zine veya web sitenizde kullanmak ister misiniz? Bu makale, tüm makale ve kaynak kutusu dahil olduğu sürece çevrimiçi olarak serbestçe basılabilir:

  

636 total views, 1 today

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply