Welcome, visitor! [ Login

 

Urfa Halfeti Escort Yaşam

  • Tarafından: 3 Haziran 2020 23:51

Ne yapacağımız ve nasıl davranmamız gerektiği konusunda sürekli yardım ve tavsiye dinliyoruz. Tamam. Bize yardımcı olabilir. Yararlı ve önemlidir. Fakat bazen hepimiz ne yapmaktan kaçınmamız gerektiğini, nelerden kaçınmamız gerektiğini ve nasıl önleneceğimizi bilmek isteriz.

Bu bilgilendirici makale, lezbiyen flört ederken kaçınabileceğiniz şeyler konusunda size yardımcı olmak içindir. Fakat bu nasıl ya da ne yaptığınızı açıklamaz. Fakat lezbiyen flört yaparken bir şeylerden kaçınmak istiyorsanız kaçınmanız gereken 5 şey hakkında tavsiye sunuyor.

İşte bundan kaçınmak için beş makale olacak:

1. Siz olmadığınızı düşünün. Bunu yapmamanızın nedeni, tanıştığınız ya da çıkmaya başladığınız bir kadını etkilemektir. İyi görünmek, ilginç, dikkat çekici ve büyüleyici olmak istiyorum … bununla ilgili yanlış bir şey yok. Bununla birlikte, bir kadını üzerinizde etkilemek istemeniz, sahneye gerçek adım attığınızda kesinlikle belaya girmenize izin verecektir. Alternatif olarak, belki de başka biri gibi davranmanın sadece acı ve kalp hasarına neden olacağını fark etmelisiniz. Yaptığınız şeye sadık kalın, kendinize inanın ve daha iyisini yapın ve ona saygı gösterin.

2. Ona ilişkide çok erken nasıl hissettiğinizi söylemek ve onu çalışmaya zorlamak isteyen … Bunun nedeni, bir kadına ilk gün size uyan ve üçüncünün sevgisini açıklamayı amaçlayan miktarı anlatmaktır. muhtemelen ne kadar yavaş koşabileceğini görmenin en kolay yolu; olabildiğince uzağa. “Bu konuşma süresinin nerede olduğu” hiçbir zaman iyi bir öneri değildir. Fazla erken sahip olmak genellikle bir anlaşma kırıcıdır. Alternatif olarak, yavaşlatabilirsiniz, en azından 18 hemen onu bir kişi olarak görme konusunda hevesli olmadığınızı varsayalım. Bunun yerine, resimlerini Facebook’ta patlatabileceğiniz ve arkadaşlarınıza (yeni bir el çantası gibi) sergileyebileceğiniz bir kız arkadaş ya da muhtemelen yaşam tarzınızı karşılayabilecek potansiyel bir ortak arıyorsunuz, sadece buna alışmanız gerektiğini hissedin.

3. Ebeveyne asılı ve belirsiz .. Bunun bir ilişkiye zarar vereceği açıktır, kadınlar ilişkinin nereye gittiğini bilmiyorlar ya da kadının kesinlikle onu ciddi bir şekilde düşündüğünden emin değil, çok yapışkan ve güvensiz hale gelebiliyor . En az 18 kişinin ondan uzak kaldığı her dakika (arkadaşları görmek veya hobiler izlemek) onun adına gerçekten bir kabus. ilişkiniz, birlikte zaman ve enerjinizin tadını çıkarın ve sizi nereye götürdüğünü öğrenin ..

4. Aile, arkadaşlar ve hobileri unutun. Bunun kötü bir fikir olabilmesinin nedeni, bir kadının bir ilişkiye tırmandığı (her şeye istisna bulabilirsiniz) aniden bu ilişkinin ötesinde bir hayatı veya ilgisi olmadığıdır. Kafaka bir deyişle, sıkılıyor. Kendi hayatınıza sahip olmak, hobilere sahip olmak, arkadaşlarınızla ve ailenizle düzenli olarak vakit geçirmek size derinlik veren şeydir, bu da sizi heyecan verici, dikkat çekici hale getirir ve insan olarak gelişiminize yardımcı olur … Bunun yerine, asla görmeyi tercih eden kadın olmamalısınız. kadını kendini okumaktan ziyade bir roman okur ..

5. Yemekk nihayet vurduğunda, kendinizi romantizm rüzgarlarına atmak için cazip olabilirsiniz. Kısa vadede bu bazen bunu yapmak için caziptir, ancak uzun vadede eşiniz işleri hızlı bir şekilde almak kadar rahat olmayabilir. Bu sonunda kendini bulamayacağı ve sana derinden aşık olacağı anlamına gelmez. Bu sadece onun tüm lezzetli aşık olmaya hazır olmadığı anlamına gelir. Dikkatli ol, her zaman sakin ve biraz da saklı kalmak için çaba göstermen gerektiğini hatırlamaya çalış. Yalınce yeni bir aşka musallat olmanızı engellemekle kalmaz, aynı zamanda onu saldırgan olmakla da ilgilenir. Kadınlar çok sever. Ona en başından beri sahip olduğunuz her şeyi vermek, onu ilgilendirecek bir gizem bırakmaz.

Bu beş yaygın hatadan kaçının ve sonuçlarınızı büyük ölçüde artıracaksınız. İsterseniz önerilen seçeneklere sadık kalın, ancak elbette hatalardan kaçının …

   

611 total views, 1 today

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply