Welcome, visitor! [ Login

 

Urfa Akçakale Escort Bayanlar

  • Tarafından: 21 Mayıs 2020 18:58
  • Süresi: This ad has expired

Kızım bana eşcinsel olduğunu ve üniversitede bir kızı parçaladığını söylediğinde, en ufak bir şaşkınlığa şaşırmadım. Daha önce işaretleri okumuştum. Ebeveynlerin çoğu asla büyükanne ve büyükbaba olmayacaklarından korkarlar veya diğer aile üyeleri veya yakın arkadaşlar tarafından yargılanma konusunda endişe duyarlar ve özür ve kapaklar başlar. Suçluluk ve utanç eşcinsel bir çocuğunuz olduğunda çok tanıdıktır. Bunların hiçbirinin olması gerekmiyor. Eşcinsel olmak ölümcül bir hastalık değildir.

İlk olarak, çocuğunuzla ilgilidir, siz değil. Geridaşlarınızın şüphesiz zaman içinde öğreneceği için kendinizi başkalarının düşünebileceği şeylerden rahatsız etmeyin. Ebeveyn olarak kendini suçlama. Bir şey oluyor ve oyun olmamalı. Nasıl olduğunu düşünmenize veya çocuğunuzla olumsuz konuşmanıza ve ebeveyn olarak yetersiz hissetmenize yardımcı olmaz.

Eşcinsel bir kişiyi asla eşcinsel olmadığınızdan daha heteroseksüel olmaya zorlayamazsınız. Bu kabul edilmesi gereken bir şey. Size hayatınız boyunca çocuğunuzla nasıl yakın ilişki içinde kalacağınıza dair bazı ipuçları verebilirim.

Çocuğunuza diğer kardeşlerinizle aynı şekilde davranabilmeniz ve diğerlerinden biraz daha fazla desteğinize ihtiyaç duyabileceğinin farkında olmanız daha iyidir. Dünya zor bir görev lideri olduğunu kanıtlayacak ve insanlar kendi kişisel nedenlerinden dolayı her zaman eşcinselliğe katılmıyorlar. Bu hala toplumun eğitilmesi gereken bir şeydir ve çocuğunuz yaşamı boyunca yüzleşmek için büyük zorluklarla karşılaşacaktır ve çocuğunuzun her zaman tartışmaya açık olan aile üyeleriyle yakından bağlantılı olduğunu hissedebilmesi önemlidir.

Onlara hem çocuğunuza hem de çocuğunuza zararlı olmalarına izin vermek yerine kim olduklarını anlatmaya çalışıyorum ve yaşadığım deneyimlerle soru sormaya devam etmek iyi bir fikir değil.

Onları desteklemeniz ve onları asla evden ayrılmaya zorlamamanız daha iyidir, çünkü zaman geçtikçe pişman olabileceğiniz bir şeydir. Bir insanın ailesine cinsellikleri hakkındaki gerçeği söylemesi için gereken cesaret, güç ve cesaret gerektirir.

Kızım şimdi onun otuzlu yaşlarında, çok yakın bir bağımız var çünkü gelişim yılları boyunca istikrarlı ve sevgi dolu bir ortam yaratmak için çok basit adımlar attık. Çocuğunuzu kim olduğu için kabul etmek gösterebileceğiniz en iyi aşk şeklidir. Bütün aile için güvenlik ve gönül rahatlığı ve iyi ve iyi ayarlanmış bir tutum yaratır.

Ve ziyaret ettiklerinde daima yedek bir yatağa hazır olun.

  

763 total views, 1 today

  

Listing ID: 6515ecbb71d8b3b8

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply