Welcome, visitor! [ Login

 

Urfa Ceylanpınar Escort Yelda

  • Tarafından: 30 Mayıs 2020 12:21
  • Süresi: This ad has expired

Yaşamın ilerleyen dönemlerinde lezbiyen olduğunu anlayan çoğu kadının ilk cinsel deneyimleriyle karşılaştıklarında birkaç titremeleri vardır. Bir koç olarak, sık sık “Ne yapmalıyım?” ve “Nasıl yaparım?” Sık sık “Ya onu memnun edemezsem?” ve “Ya sevmediysem?”

Lütfen rahatla! Lezbiyen seksin özellikle eğlenceli olduğunu unutmayın. Lezbiyen seks üzerinde, düz cinsiyete kıyasla gerginliği gerçekten azaltabilecek bazı gerçek olumlu etkiler var.

  • Olmamışile kalma endişesi yoktur. Bu çok büyük. Hiçbir doğum kontrolü, “kayar” ve daha sonra kaçırmış olup olmadığını görmek için üç hafta boyunca yerinizin kenarında beklemek zorunda. Tamamen özgürleştirici.
  • Nihayetra orgazm sorunu var. Erkekler “bir ve bitti”, bu yüzden memnun olduğunda temelde düz seks, deneyim bitti. Lezbiyen seks için öyle değil. Fazlalu orgazm kapasiteleri ile istediğimiz sürece devam eder.
  • Lezbiyen seks asla vanilya değildir. Yalınce lezbiyen seks olduğu için! Ancak, belaya girmemek önemlidir. Taze tutun.
  • Aynı dili konuştuğunuz için iletişim daha kolaydır. Erkeklerin ve kadınların farklı iletişim tarzları vardır ve bu, seks söz konusu olduğunda yanlış anlamalara yol açabilir.
  • O zaman elbette en büyük avantajı, bir kadınla seks yapman, tabii ki istediğin şey!

Diyelim ki birkaç kez bir kadınla birliktesin ve yakınlaştığını düşünüyorsun. Bayan da ortaya çıkarsa (bu genellikle orta kaldırıcılarda olur), genellikle lezbiyen bakire kaybınızı çevreleyen daha az stres vardır. Birlikte öğrenebilirsiniz. Konuyla ilgili “nasıl yapılır” kitapları bulunsa da, muhtemelen doğal olarak gelenleri yapacaksınız. Kitapları konu ile ilgili iletişim kurmanın eğlenceli bir yolu olarak öneririm ve belki de cinsiyeti neyin oluşturduğuna dair kavramınızı ve birbirinizi keşfetmenizi genişletebilirsiniz.

Gerçek deneyim ortaya çıktığında, muhtemelen tamamen doğal ve fantastik bir deneyim olarak bulacaksınız. Bununla birlikte, bazı kadınlar ilk kez garip olarak tanımlamaktadır. Bu mükemmel bir sorun yok. Düz seks yapmaya alışkınsın ve bu yeni bir şey. Ancak garip duygu devam ederse veya çok rahatsız hissediyorsanız veya lezbiyen seks sevmiyorsanız, yönünüzü yeniden düşünmeniz gerekebilir.

Tecrübeimi olan bir kadınla giderseniz, daha stresli hissedebilirsiniz. Öyleyse neden öncülük etmesine izin vermiyorsun? Yine rahatla. Tabiatl olarak gelenleri yapın. Seks yapmanın doğru ve yanlış yolu yoktur. Eşinizi dinleyin, sadece söylediklerini değil, yakında onu … nefes alın, inilti, dalga. Ona zarar vermek mümkündür, ama yine eşinizin ifadesini izleyin, dikkatlice dinleyin ve ipuçlarınızı alın. Seks öncesinde, sırasında ve sonrasında iletişim kurmaya devam edin.

Seks, yeni bir partnerle birlikteyken her zaman bir öğrenme deneyimidir. Temelde yeni biriyle her seferinde ilk kez olacak. Her birinizin sizi aydınlatan farklı şeyleri var ve birbirinizi öğrenmek zorundasınız. Kitap okumuş veya başkalarının deneyimlerini duymuş ve lezbiyen seksin ne olduğunu bildiğinizi düşünürken, gerçek şu ki kadınlar arasında çok çeşitli cinsel tarz ve ihtiyaçlar var. Bazı kadınlar oral seks için özlem duyabilir, diğerleri bunun bir kapanma olduğunu düşünebilir, bazı kadınlar penetrasyonu sevebilir, diğerleri sevmeyebilir, bazı kadınlar meme uçlarını sevebilir ve diğerleri için hiçbir şey yapamaz veya hatta acı verebilir.

Eşiniz deneyimli olsa bile, hala onunla ilk kez. Lezbiyen bir bakire olduğunun farkında olduğundan emin ol. Rüyaündüğü bir şey olacak … ilk kez senin için iyi olduğundan emin ol. Yani oyun alanı düşündüğünüz kadar düzensizleşmiyor.

İlk kez lezbiyen seks yaptığınızda, doğru ve yanlış bir şey olmadığını, her ikisinin de tam olarak ne yapmak istediğinizi unutmayın. Kaide yok, sadece doğal olun ve iletişim kurmaya devam edin – nasıl hissettiğinin farkında olun ve ona nasıl hissettiğinizi ve neyi sevdiğinizi bildirin. Bunları düşünün ve bir şeyden eminim – ilk seferiniz kesinlikle sonuncunuz olmayacak!

  

597 total views, 1 today

  

Listing ID: 7745ed42d9d8cfc1

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply