Welcome, visitor! [ Login

 

Haliliye Şehvetli Escort Bayan Oylum

  • Tarafından: 10 Haziran 2020 15:55

Lezbiyen bir ilişki koptuğunda, bu her zaman karşılıklı bir karar değildir. Birçok durumda, bölünme bir kişi tarafından başlatılır. Lezbiyen sevgilin veda ederse, muhtemelen biraz kurtarma tavsiyesi arıyorsun – ve buna hemen ihtiyacın var! Eski kız arkadaşınızın sevgisini yeniden kazanmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey.

Eski sevgiliniz çiçek, kart ve hediyelerinizi göndermeniz ve ona ne kadar ihtiyacınız olduğunu bilmeniz ve onu özlemeniz için her gün aramanız gerektiğini düşünüyorsanız, tekrar düşünün. Her durumda, dikkat eski sevgilinizi tahriş eder ve sinirlendirir. Ayrılma kararına saygı göstermediğinizi ve prensipte ona saygı göstermediğinizi gösterir.

Eski sevgilinizle telafi etme umudunuz varsa yapmanız gereken tek şey kabul etmek ve serbest bırakmaktır. Göründüğü kadar korkutucu, doğru. Fakat sen hala onu seviyorsun, diyorsun. Gitmesine izin vermek istemiyorsun. Topuklarınızı kazmayı tercih edersiniz ve gerçekliği kabul etmeyi reddedersiniz. Ancak, bu sadece kötü bir durumu ağırlaştıracaktır.

Bölmeyi kabul etmek, sevgilinizin kararının doğruluğunu kabul etmek anlamına gelir. Kafaka bir deyişle, bölünmenin en iyisi olduğunu kabul edin. Hata yaptığınızı doğrulayın ve yaptığınız bazı şeylerden pişman olun. Ona pozisyonunu anladığını ve affetmesini ve unutmasını beklemediğini söyle. Eski sevgilin kendini destekledi ve savaşmanı bekledi. Sakin olursanız ve dramdan kaçınırsanız, muhtemelen rahatlayacak ve size karşı daha samimi hissedecektir.

Nihayetra kız arkadaşını bırak. Senden uzağa ve zamana ihtiyacı var – bıraksın. Onunla zorunlu olmayan görüşmelerden veya toplantılardan kaçının. Ayrılma konusundaki fikrini değiştirip değiştirmediğini sormak için onu aramayın veya e-posta ile göndermeyin. Ona bir şeyler düşünme fırsatı verin. Odanın kaybını deneyimlemesine ve seni özlemesine izin ver.

Ve tahmin edin ne – eski birinden sizden bir tane istediği kadar mola vermeniz gerekiyor. Muhtemelen kendinizi düşük hissediyorsunuzdur. Kişilik saygısını ve bağımsızlığını artırmak için bu zamanı kullanın. Geridaşlarınız ve ailenizle zaman geçirerek meşgul olun. Tecrübek istediğiniz bazı eğlenceli etkinliklere katılın. Yararlı bulursanız, duygularınızı bir günlükte yazın.

Kabul etmek ve serbest bırakmak bir bölünmenin zor ama gerekli bir parçasıdır. Bu bölümü doğru yapın, böylece eski sevgilinizle telafi etme şansınızı artırın. Yalınce bu adımı attıktan sonra, lezbiyen sevgilinizle mutlu bir uzlaşma yolunda bir sonraki adımı atabilirsiniz.

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply