Welcome, visitor! [ Login

 

Halfeti Sınırsız Escort Bayan Jale

 • Tarafından: 9 Haziran 2020 15:55
 • Süresi: This ad has expired

Yemekık olmak harika, ama gerçekten tüm lezbiyen ilişkilerin basit bir parçası. İş ve bağlılık gerektiren şey, tutku ortadan kalktıktan sonra bile bu ilişkinin devam etmesini sağlamaktır, ki bu zaman içinde yapması muhtemeldir. Çoğu uzman, tutkulu aşkın 2 ila 4 yıl arasında beklenen bir ömre sahip olduğu konusunda hemfikirdir. Bu nedenle, uyumluluğunuz ilerledikçe uyumluluk ve karşılıklı saygı giderek önem kazanmaktadır. İşte size yardımcı olacak bazı ipuçları. Çoğu tüm koşullara uygulanabilir, ancak lezbiyenler bazı spesifik problemlere sahiptir.

 • İletişim, İletişim, İletişim: Münasebetnizdeki küçük çatlakların aşılmaz kanyonlara dönüşmesine izin vermeyin! Eşinize büyük ve küçük şeyler hakkında ne düşündüğünüzü bildirin. Bir şey sizi rahatsız ediyorsa, konuşun. Sorunlar hakkında konuşmadıkça çözülemez.
 • Birbirinize zaman ayırın: Yaşamın talepleri her zaman engel olur. “Biz” zamanını planlamazsanız, büyük olasılıkla başınıza gelmeyecektir. Takvimde engellendiğinde, ikiniz de o zaman zarfında diğer taahhütlerin nasıl düzenleneceğini biliyorsunuzdur. Sorun, ilişkinizle meşgul olduğunuzda Cuma gecelerini engelleyebilirsiniz.
 • Taze Tutun: Sözün nasıl geçtiğini biliyorsunuz: “Münasebetler işe yarıyor.” Bu doğrudur, ancak her zaman olumsuz bir çağrışımı yoktur. Münasebetnize sürpriz bir öğe katmak gerçekten yardımcı olur. Çiçekleri şanssız eve getirmek, en sevdikleri restoranda rezervasyon yapmak veya alışılmadık bir etkinlik önermek, ortaklığınızı ilginç ve canlı tutmak için çok yol kat ediyor.
 • Ayrı Büyümek, Birlikte Büyümek: Münasebetnizi güçlü tutmanın gerçekten etkili bir yolu, ortak hedeflere sahip olmaktır. Eşinizle birlikte bir proje ya da gelecek planı üzerinde çalışmak, birlikte geçirdiğiniz zamanı artırarak ve düşünceleri paylaşarak, sorumlulukları paylaşarak ve hatta anlaşmazlık alanlarınızı çalışarak sizi daha da yakınlaştırabilir. Rüyaünceler, gönüllü bir gruba katılmak kadar basit veya şehirdeki eski bir evi satın almak ve restore etmek kadar karmaşık olabilir!
 • Dışarıda sağlıklı ilişkiler sürdürmek: Aileniz ve arkadaşlarınızla olan zorluklar, ortaklığınızın sağlığını gerçekten etkileyebilir. Eşiniz için önemli olan insanlarla iyi şartlara devam edin. Var olan sorunları öğrenin. Partnerinize, arkadaşlarının ve ailesinin önemini fark ettiğinizi bildirin.
 • Türsiyet ve samimiyet: “Her ne pahasına olursa olsun lezbiyen yatak ölümü” kaçının. Seks ilişkinizin önemli bir parçasıdır. Seks, cinsel eylem sırasında oksitosin hormonunun salınması nedeniyle yakınlık ile güçlü bir şekilde ilişkilidir. Bu hormon partnerinize karşı duygularınızı iyileştirmekten sorumludur ve uzun süreli bağlanma için çok önemlidir. Kafaka bir güçlü hormon olan dopamin, yorucu fiziksel egzersiz yaptığınızda salınır. Dopamin, tutkulu aşk duygularından da sorumlu kabul edilir. Yani işler yatak odasında biraz yavaşlarsa, eşinizi bir sonraki cinsel karşılaşmanızdan önce dansımıza götürmeyi deneyebilirsiniz!
 • Yeşil Ejderhadan Kaçının: Kıskançlık! Ne yazık ki, lezbiyen toplumda çok yaygın olan, kıskançlık bir ilişkiyi mahvedebilir. Kıskançlık, ortaklar arasında güven olmadığında ortaya çıkar. Kıskanç bir ortak tarafından kontrol edildiğinizi veya kıskanç olduğunuzu düşünüyorsanız, bu duygularla yüzleşin. Eşinizle ilişkide neden tehdit edildiğinizi tartışın ve onunla geçin! İhtiyacınız olursa profesyonel yardım alın.
 • Uzlaşma: Her zaman kendi tarzınıza sahip olamazsınız … ve eşiniz de olamaz. Uzlaşma, ilişkinin eşit olduğu anlamına gelir; aranızdaki dengeyi korumak için. Stratejilerden biri, eşinize katılmamanız durumunda bir sorunun sizin için ne kadar önemli olduğunu dahili olarak değerlendirmektir. Sorunu sessizce 1 veya 2 olarak derecelendirirseniz, bırakın. Ağırlığı 9 veya 10 olarak derecelendirirseniz, iletişim kutusuna devam edin ve her ikisiyle birlikte yaşayabileceğiniz bir çözüme doğru çalışın.
 • İletişimde kalın: Lezbiyen / gey topluluğuyla bağlantıda kalın. Heteroseksüel çiftlerin aksine, eşcinsellerin neredeyse hiç sosyal desteği yoktur. Kafaka LGBT arkadaşlara sahip olmak, LGBT etkinliklerine katılmak ve yerel kulüplere gitmek, çoğumuzun dayanabileceği sosyal izolasyonu gerçekten caydırabilir.
 • Sağlığınızı koruyun: Hey, temiz, sağlıklı bir vücuttan daha seksi ve romantik bir şey yok! Kendine iyi bak. İyi beslenin, bol uyuyun ve düzenli egzersiz yapın.

Bir ilişkiyi sağlıklı tutmak kesinlikle çabaya değer. Yalınce kötüleşen geçmiş ilişkilerde ne kadar sefil olduğunuzu düşünün. O zaman bu kadının seni ne kadar harika hissettirdiğini hatırla. İşin püf noktası onu takip etmek ve asla, asla partnerinizi veya ilişkinizi kabul etmektir. Münasebetnizi 1 numaralı önceliğiniz olarak ayarlarsanız, birlikte tatmin edici ve mutlu bir gelecek için en iyi şansınız olur!

Listing ID: 7835ee4f7f82bcd2

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply