Welcome, visitor! [ Login

 

Bozova Zevk veren escort

  • Tarafından: 9 Mayıs 2020 20:37

Annenesel olarak, bir bekarlığa veda partisi gelinin arkadaşlarının arkadaşlarını tek bir yaşamdan son bir veda üzerine göndermeleri için bir yol olarak tasarlandı. Bekarlığa veda partisi gibi, kadınlar da evliliğe başlamadan önce son bir hoora yaşadı. Ancak Amerika Birleşik Devletleri’ndeki koşullar değiştikçe, onlarla ilişkili gelenekler de değişir. Şu anda, dokuz eyalet bir tür eşcinsel evliliğe izin veriyor ve bu da ülke çapında lezbiyen çiftlerin artık evlilikte yaşama fırsatına sahip oldukları anlamına geliyor.

Yinellikle bir bekarlığa veda partisi gelinin hizmetçisi tarafından atılır. İki gelin olduğunda, her kadın kendi bekarlığa veda partisine hak kazanır. Çift, kararları olan birleşik bir partiye sahip olmayı seçerse, ancak yukarıda belirtilmedikçe, her biri için ayrı bir taraftır. Özellikle, her kadın aynı gece çıkarılmalı ve partileri farklı insanlar tarafından planlanmalıdır. Bu da, hiçbir partinin önemli ikinci akşam eğlencesi ve veda geceleri evde kalmamasını sağlar.

Lezbiyen bekarlığa veda partisi tüm katılımcılar için eğlenceli bir akşam olabilir. Birçok kişi bekarlığa veda partisi düşündüklerinde striptizcileri otomatik olarak düşünür, ancak durum böyle olmak zorunda değildir. Bir Pijama Partisi denilen bir Tupperware partisindeki yeni spin de dahil olmak üzere birçok başka etkinlik var. Dikiş partileri bir sonraki büyük şey olacak. Bunlar, kadınların seks oyuncak şirketlerinin bir temsilcisiyle tanıştığı ve özel ve samimi bir ortamda piyasadaki farklı oyuncaklar ve ürünler hakkında bilgi edindikleri partilerdir. Bir bekarlığa veda partisi olarak gelinin en iyi arkadaşı partiye ev sahipliği yapacak ve özellikle şarap veya diğer alkollerin yanı sıra parmak yiyecekler de içerecek. Temsilci içeri girer ve ona bir sunum yapar ve konukların bazı ürünleri denemesine izin verir. Bu, gelini evlilik mutluluğuna göndermek için eğlenceli bir yoldur ve genel olarak konuklar gelinin de tadını çıkaracaktır.

Gecekondu partisi temasına benzer bir başka fikir de bir iç çamaşırı partisine sahip olmaktır. Misafirlara yaratıcı olmalarını ve eğlenceli ve çirkin iç çamaşırı arayan yetişkin oyuncak mağazaları aramasını söyleyin. Gelini kimin kızartabileceğini görmek her zaman eğlencelidir. Çift gökkuşağı temalı bir düğün planlıyorsa, konuklardan gökkuşağı bayrağını yansıtan parlak iç çamaşırı getirmeleri istenir. Bunun için gökkuşağını parti dekorasyonlarına ve ordövrlere entegre edebilirsiniz.

Bir başka eğilim de, çevreye yaya olarak gidebileceğiniz bir otelde partiyi rezerve etmeyi içeren çevre bilincine sahip partiler. Lüks bir barda veya restoranda içmeden önce tamamen doğal veya organik bir restorana gitmek, çevre dostu bir gelinle kutlamanın yanı sıra içki ve araba kullanmaktan kaçınmanın harika bir yoludur.

Bütün lezbiyen bekarlığa veda partilerinin parti hakkında olması gerekmez. Bir grup arkadaşın gelinin katılabileceği bir Broadway Play, yerel konser veya favori spor etkinliği gibi her türlü etkinliğe gezi rezervasyonu yapması da aynı derecede kabul edilebilir.

Hangi tür bir bekarlığa veda partisi seçerseniz seçin, iki kadının evlenmeleri nedeniyle, tek bir hayattan ayrılmalarını özel bir güne kutlama hakları olmadığı anlamına gelmez. Bazı yerlerde, eşcinsel evlilik fikri, değişen yasalara rağmen hala tartışmalıdır.

  

674 total views, 1 today

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply