Welcome, visitor! [ Login

 

Akçakale Azgın Kadınlardan Helin

  • Tarafından: 29 Mayıs 2020 20:25
  • Süresi: This ad has expired

İlk kez diğer lezbiyen kişilerle lezbiyen bir ilişkiye başlamak gerçekten eşsiz bir deneyimdir. Temasden ne bekleyeceğinizi bilmemeniz ve her şeyin belirsiz veya korkutucu olması doğaldır. Şu anda, hem çevrimiçi hem de çevrimdışı kadın arayan birçok kadının olduğunu ve size en uygun olanı kolayca seçebileceğinizi biliyorsunuz. Lezbiyen bir ilişkiye ilk kez girme sürecini kolaylaştırmak için, anlaşılacak yönlerle ilgili aşağıdaki bilgileri okuyun.

Lezbiyen olmak, kim olduğunuzu tamamen rahat hissettiğiniz anlamına gelir. Gerçek benliğinizden başka hiçbir şey ifade etmiyorsunuz ve bunda yanlış bir şey yok. Aynı kural lezbiyen ilişkiler için de geçerlidir; İyi bir ilişki ancak her iki taraf da yeterince rahatsa işe yarayabilir. Temasyi her seferinde bir adım atın ve her adımda rahat olduğunuzdan emin olun. Bazı şeylerden memnun değilseniz, kendinizi bunlarla başa çıkmaya zorlamanız gerekmez.

Eşinizle iyi iletişim kurun. Bunun ilk lezbiyen ilişkiniz olduğunu açıkça belirtmelisiniz, böylece zor zamanlarda size destek olabilir. İyi bir ortak sizi destekleyecek ve artık sizi zorlamayacaktı. Destek ve güç arasında büyük bir fark vardır; Ayrımı bildiğinizden eminim.

Rahat bir akşam yemeği ile başlayın ve bazen tamamen rahat olana kadar buluşun, ardından bir sonraki adıma geçin. Hiç bir şey acele etmenize gerek olmadığını unutmayın, bu yüzden yavaş alın ve sürüşün tadını çıkarın. Bilmeden önce, ilişkinin mevcut aşamasıyla tamamen rahat hissedeceksiniz ve bir sonraki adıma kolayca geçme yeteneğine sahip olacaksınız.

Ne zaman çıkacağınızı ve ne zaman çıkmanız gerektiğini bilin. Eğer rahat değilseniz bir ilişkiyi sona erdirmekle ilgili yanlış bir şey yoktur. Rüyaüncelerinizi hiç ifade etmekten korkmanıza gerek yok. Eğer işlenebilirse, anlamaya çalışın. Temasyi güzel bir şekilde sonlandırmak ve tekrar denemek en iyisi değilse.

  

589 total views, 1 today

  

Listing ID: 9545ed42d9fe59de

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply